• O mnie

 
drodzy-rodzice-31-.png
 
Jest mi niezmiernie miło, że zainteresowała cię moja twórczość. Chciałabym przybliżyć Ci temat mojej marki oraz mnie, jej twórcy.

Rok 2021 był dla mnie rokiem pełnym zmian. Zostałam mamą oraz żoną! Tworząc sklep przebywam na urlopie macierzyńskim i już niedługo powracam do pracy zawodowej.

Od momentu porodu, czas dla mnie przyspieszył. Ostatnie miesiące minęły zdecydowanie zbyt szybko.
I choć był to piękny czas, gdy mogłam obserwować jak rozwija się mój Syn, Zauważyłam Że w swoich planach życiowych gdzieś utknęłam. Nie miałam czasu na książki, siłownię czy naukę czegoś nowego od podstaw. Postanowiłam to zmienić.

Przełomem okazał się nasz ślub i wesele, które zorganizowałam samodzielnie (od zaproszeń, po dekoracje i kwiaty, kończąc na fryzurze). Przypomniałam sobie jak bardzo lubię pracę twórczą i że jestem na etapie, w którym przy dobrej organizacji mogę działać. Tak powstało KaruzeLove - przestrzeń dla dziecka i Rodzica. Tym projektem pragnę zrobić coś więcej niż tylko sprzedawać.

Chciałabym szerzyć świadomość, że macierzyństwo to przede wszystkim mama - kobieta, która ma swoje potrzeby i pasje. Chciałabym wspierać kobiety na początku tej niekiedy ciężkiej drogi. Powiedzieć każdej, Że jest ważna, wyjątkowa i wystarczająca. Pragnę na tyle, na ile jestem w stanie głośno mówić o normalizacji macierzyństwa oraz roli kobiety. O pamiętaniu o sobie.

Już wiecie jaka idea przyświeca mi podczas tworzenia tego sklepu. Zatem dlaczego zdecydowałam się tworzyć dekoracje i metryki dziecięce?

Po narodzinach Julka sama poszukiwałam takich produktów. Wiele czasu poświęciłam na scrollowanie pinteresta w poszukiwaniu inspiracji. Mając takie możliwości techniczne, zaczęłam dekoracje tworzyć samodzielnie. Wszystko zaczęło się od mobilnej karuzeli nad łóżeczko. Pasja do tego pozostała i przerodziła się w Karuzelove!

Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz tu coś dla siebie.

Jeśli chciał/abyś być na bieżąco z treściami i produktami, zajrzyj na mój instagram i facebook. B
ędzie mi niezmiernie miło, jeśli zostaniesz na dłużej dokładając swoją część do mojej działalności.
 
Ściskam gorąco,

Karuzelove-39-.png
 
 
IMG_8308.JPG    IMG_8315.JPG    IMG_8319-2-.JPG    IMG_8310.JPG  
 
 
Projekt-bez-tytulu-18-.png    Projekt-bez-tytulu-19-.png