• Najczęstsze pytania

drodzy-rodzice-24-.png

1. Jaka jest różnica między metryką personalizowaną a uniwersalną?

Metryka personalizowana tworzona jest na podstawie zdjęcia Twojego Maluszka. Metryka uniwersalna to grafika przedstawiająca dziecko, która została przeze mnie uprzednio zaprojektowana.

2. W jakim rozmiarze mogę zakupić metrykę?

Metryki oraz plakaty możesz zakupić w trzech rozmiarach:

-A4
-A3
-50x70 cm

3. Jakie elementy metryki mogę spersonalizować?

W przypadku metryki personalizowanej (ze zdjęcia), personalizacji podlega każdy jej element: grafika, imię, dane urodzeniowe. Wybierając metrykę uniwersalną, możesz się spodziewać modyfikacji: imienia oraz danych urodzeniowych. W obu przypadkach możesz również wybrać odpowiadający Ci wzór obramowania, jego kolor oraz kierunek, w który zwrócona jest sylwetka dziecka.

4. Czy metrykę ze zdjęcia mogę zobaczyć przed wydrukowaniem?

Każdą grafikę tworzoną na zamówienie (metrykę i plakat personalizowany) przed wydrukowaniem wysyłam na adres e-mail podany podczas składania zamówienia w celu akceptacji. 

5. Czy mogę zakupić ramę do plakatu?

Na dzień dzisiejszy nie posiadam w swojej ofercie ram.

6. Na jakim papierze drukowane są metryki i plakaty?

Wszystkie metryki oraz plakaty drukowane są na unikatowym papierze satynowym o gramaturze 300 g/m2. Wydruk wielkoformatowy (50x70 cm) realizowany jest na papierze o gramaturze 200 g/m2.

7. Ile trwa realizacja zamówienia?

Metryki i plakaty personalizowane (ze zdjęcia) tworzone są w przeciągu 7-14 dni roboczych. Czas oczekiwania na metrykę uniwersalną wynosi do 5 dni roboczych. W czas realizacji zamówienia nie wlicza się czasu dostawy. 

Jeśli zależy Ci na czasie, powiadom mnie o tym podczas składania zamówienia. Zrobię co w mojej mocy, abyś otrzymała zamówienie na czas.

drodzy-rodzice-21-.png

1. Z jakich materiałów produkowane są dekoracje wiszące?

Do produkcji dekoracji wykorzystywane są materiały naturalne. Podstawowym surowcem jest sklejka brzozowa. Elementy kolorowe malowane są emalią akrylową posiadającą certyfikat zgodności z normą PN-EN 71-3+A2: 2017-12. 

2. Jak produkowane są dekoracje?

Proces produkcji dekoracji rozpoczyna się od projektu. Każdy element jest przeze mnie projektowany w programie graficznym. Następnym krokiem jest wycięcie wzoru w sklejce, obrobienie materiału, szlifowanie oraz malowanie. Zdecydowana większość kroków podejmowanch przy produkcji dekoracji jest wykonywana ręcznie.

3. Ile trwa realizacja zamówienia?

Dekoracje są tworzone w ciągu 2-7 dni roboczych. W czas realizacji zamówienia nie wlicza się czasu dostawy.