• Metryczka ze zdjęcia wzór nr 2

Format plakatu
Imię dziecka
0 / 60
Data narodzin (DD/MM/RRRR)
0 / 60
Godzina narodzin (GG:MM)
0 / 60
Waga urodzeniowa
0 / 60
Długość urodzeniowa
0 / 60
Uwagi do zamówienia
0 / 255
169.00
szt.
Czas realizacji (bez czasu wysyłki) 7-14 dni roboczych
Dostawa 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
DHL POP 9.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DHL 13.99

image

Metryki urodzeniowe to produkty wyjątkowe, niepowtarzalne. Moment narodzin dziecka zapamiętuje się na zawsze. To chwila, w której rodzi się dziecko, mama, tata i rodzina. To moment, na który nie sposób się przygotować. Jednak otacza go magiczna aura oczekiwania, radości, strachu i miłości. To właśnie ten czas zatrzymujemy w ramach.


image

Metryki personalizowane, to grafiki w stylu line art (kreska) tworzone na podstawie zdjęcia Waszego maluszka. Rysunek tworzony jest w programie graficznym, kreska po kresce. Staram się w jak najdokładniejszy sposób odwzorować wizerunek Waszej pociechy. Personalizacji podlegają trzy elementy - rysunek dziecka, imię oraz dane urodzeniowe. 

Rysunek dziecka tworzony kreską zachwyca swoją ponadczasową formą. Nowoczesny, minimalistyczny wzór daje ogromne możliwości aranżacji - dopasowuje się do wnętrza w każdym stylu. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja kąciku niemowlaka, w sypialni rodziców czy pokoju dziecka.

Jest to również wspaniały prezent z okazji narodzin, pierwszych urodzin czy chrztu oraz wyjątkowy sposób celebracji tak ważnej chwili. Jeśli chciał/abyś podarować metrykę personalizowaną w formie prezentu, zajrzyj do zakładki voucher. Przygotuję bon prezentowy, który będziesz mógł/mogła wręczyć jeszcze przed narodzinami dziecka.

image

1. Określ wielkość plakatu

Metrykę możesz zakupić w formacie:

- A4 (210 x 297 mm - papier o gramaturze 300 g/m2)

- A3 (297 x 420 mm - papier o gramaturze 300 g/m2)

- 50x70 cm (papier o gramaturze 200 g/m2)

2. Wprowadź dane urodzeniowe oraz imię dziecka

3. Jeśli chciał/abyś dokonać jakichś zmian, daj znać w polu "Uwagi do zamówienia"

6. Prześlij zdjęcie dziecka, na podstawie którego ma zostać sporządzona metryka na adres: karuzelovestore@gmail.com

Masz jakieś wątpliwości? Kliknij: Jak zamówić metrykę - instrukcja krok po kroku


Przed przystąpieniem do druku, projekt metryki zostanie do Ciebie przesłany (na adres e-mail podany podczas dokonywania zakupu) w celu akceptacji.

Produkt sprzedawany bez ramy.

 

image

Pierwsze tygodnie z dzieckiem w domu, to ogromna niewiadoma. Gwarantuję, że choć może być ciężko, znajdziecie w tym całym bałaganie, braku czasu dla siebie i emocjonalnym rollercoasterze, chwile piękne. Pierwsze uśmiechy, spojrzenia i dźwięki. Życzę, by tych wspaniałych chwil było jak najwięcej. Pamiętajcie Drodzy Rodzice, że właśnie tu i teraz tworzą się Wasze wspomnienia.

image