• Metryczka KAROL

Format plakatu
Imię dziecka
0 / 60
Data narodzin (DD/MM/RRRR)
0 / 60
Godzina narodzin (GG:MM)
0 / 60
Waga urodzeniowa
0 / 60
Długość urodzeniowa
0 / 60
Uwagi do zamówienia
0 / 255
79.00
szt.
Czas realizacji (bez czasu wysyłki) 2-5 dni roboczych
Dostawa 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
DHL POP 9.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DHL 13.99

image

Metryczki urodzeniowe to produkty wyjątkowe, niepowtarzalne. Moment narodzin dziecka zapamiętuje się na zawsze. To chwila, w której rodzi się dziecko, mama, tata i rodzina. To moment, na który nie sposób się przygotować. Jednak otacza go magiczna aura oczekiwania, radości, strachu i miłości. To właśnie ten czas zatrzymujemy w ramach.

image

Metryczki z gotowego wzoru,to grafiki w stylu line art tworzone na podstawie gotowych rysunków. Personalizacji podlegają dwa elementy - imię oraz dane urodzeniowe.

Rysunek dziecka tworzony kreską zachwyca swoją ponadczasową formą. Nowoczesny, minimalistyczny wzór daje ogromne możliwości aranżacji - dopasowuje się do wnętrza w każdym stylu. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja kąciku niemowlaka, w sypialni rodziców czy pokoju dziecka.


Jest to również wspaniały prezent z okazji narodzin, pierwszych urodzin czy chrztu oraz wyjątkowy sposób celebracji tak ważnej chwili. Jeśli chciał/abyś podarować metryczkę w formie prezentu - zajrzyj tutaj. Otrzymasz bon prezentowy, który będziesz mógł/mogła wręczyć jeszcze przed narodzinami dziecka.

 

 image

1. Określ wielkość plakatu

Metryczkę możesz zakupić w formacie:

- A4 (210 x 297 mm - papier o gramaturze 300 g/m2)

- A3 (297 x 420 mm - papier o gramaturze 300 g/m2)

- 50x70 cm (papier o gramaturze 200 g/m2)

2. Wprowadź dane urodzeniowe oraz imię dziecka

3. Jeśli chciał/abyś dokonać jakichś zmian, daj znać w polu "Uwagi do zamówienia"

Masz jakieś wątpliwości? Kliknij: Jak zamówić metryczkę - instrukcja krok po kroku


Produkt sprzedawany bez ramy.

Ze względu na występujące różnice w ustawieniach monitora, kolory mogą nieznacznie się różnić.


image

Pierwsze tygodnie z dzieckiem w domu, to ogromna niewiadoma. Gwarantuję, że choć może być ciężko, znajdziecie w tym całym bałaganie, braku czasu dla siebie i emocjonalnym rollercoasterze, chwile piękne. Pierwsze uśmiechy, spojrzenia i dźwięki. Życzę, by tych wspaniałych chwil było jak najwięcej. Pamiętajcie Drodzy Rodzice, że właśnie tu i teraz tworzą się Wasze wspomnienia.

image