• Metryczka ze srebrnym imieniem - dowolny wzór ROYAL BABY SILVER

Format plakatu
Dziecko ma być zwrócone w
Imię dziecka
0 / 60
Data narodzin (DD/MM/RRRR)
0 / 60
Godzina narodzin (GG:MM)
0 / 60
Waga urodzeniowa
0 / 60
Długość urodzeniowa
0 / 60
Uwagi do zamówienia
0 / 255
Wzór metryki (zestawienie dostępne na ostatnim zdjęciu)
79.00
szt.
Czas realizacji (bez czasu wysyłki) 2 do 5 dni roboczych
Dostawa 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
DHL POP 9.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DHL 13.99

image

Metryki urodzeniowe to produkty wyjątkowe, niepowtarzalne. Moment narodzin dziecka zapamiętuje się na zawsze. To chwila, w której rodzi się dziecko, mama, tata i rodzina. To moment, na który nie sposób się przygotować. Jednak otacza go magiczna aura oczekiwania, radości, strachu i miłości. To właśnie ten czas zatrzymujemy w ramach.

Metryki dziecięce, to grafiki w stylu line art tworzone na podstawie gotowych rysunków. Personalizacji podlegają dwa elementy - imię oraz dane urodzeniowe.

Rysunek dziecka tworzony kreską zachwyca swoją ponadczasową formą. Nowoczesny, minimalistyczny wzór daje ogromne możliwości aranżacji - dopasowuje się do wnętrza w każdym stylu. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja kąciku niemowlaka, w sypialni rodziców czy pokoju dziecka.


Jest to również wspaniały prezent z okazji narodzin, pierwszych urodzin czy chrztu oraz wyjątkowy sposób celebracji tak ważnej chwili. Jeśli chciał/abyś podarować metrykę uniwersalną w formie prezentu, zajrzyj do zakładki voucher. Przygotuję bon prezentowy, który będziesz mógł/mogła wręczyć jeszcze przed narodzinami dziecka.

image

Kolekcja Royal Baby, to ukłon w stronę w stronę minimalizmu i elegancji. Dekoracje i akcesoria tworzone z myślą o podkreśleniu piękna dziecięcych przestrzeni. Szlachetne kolory i wyszukane materiały. Tworzone z dbałością o szczegóły, w jakości premium. 

Napis przedstawiający imię dziecka wykonywany jest z folii w kolorze srebrnym. Folia, dzięki swojej lustrzanej powłoce, odbija światło dzienne i sztuczne. Przechodząc obok metryki, światło będzie podążać za Tobą, zmieniając sposób widzenia liter.

image

1. Określ wielkość plakatu

Metrykę możesz zakupić w formacie:

- A4 (210 x 297 mm - papier o gramaturze 300 g/m2)

- A3 (297 x 420 mm - papier o gramaturze 300 g/m2)

- 50x70 cm (papier o gramaturze 200 g/m2)

2. Wybierz interesujący Cię wzór grafiki (zestawienie wzorów znajduje się na ostatnich trzech zdjęciach)

3. Określ docelowe położenie ciała dziecka (zwrócone w prawą/lewą stronę)

4. Wprowadź dane urodzeniowe oraz imię dziecka

5. Jeśli chciał/abyś dokonać jakichś zmian, daj znać w polu "Uwagi do zamówienia"

 

Produkt sprzedawany bez ramy.

Ze względu na występujące różnice w ustawieniach monitora, kolory mogą nieznacznie się różnić.


image

Pierwsze tygodnie z dzieckiem w domu, to ogromna niewiadoma. Gwarantuję, że choć może być ciężko, znajdziecie w tym całym bałaganie, braku czasu dla siebie i emocjonalnym rollercoasterze, chwile piękne. Pierwsze uśmiechy, spojrzenia i dźwięki. Życzę, by tych wspaniałych chwil było jak najwięcej. Pamiętajcie Drodzy Rodzice, że właśnie tu i teraz tworzą się Wasze wspomnienia.

image