• Metryka dla dziecka - wspomnienie narodzin w pięknej oprawie

image
Metryczki urodzeniowe to produkty wyjątkowe, niepowtarzalne. Moment narodzin dziecka zapamiętuje się na zawsze. To chwila, w której rodzi się dziecko, mama, tata i rodzina. To moment, na który nie sposób się przygotować. Jednak otacza go magiczna aura oczekiwania, radości, strachu i miłości. To właśnie ten czas zatrzymuję w ramach. Tworzę dla Was metryczki ze zdjęć oraz metryczki z gotowych wzorów

Metryczki ze zdjęć, to grafiki w stylu line art (kreska) tworzone na podstawie zdjęcia Waszego maluszka. Rysunek tworzony jest w programie graficznym, kreska po kresce. Staram się w jak najdokładniejszy sposób odwzorować wizerunek Waszej pociechy. Personalizacji podlegają trzy elementy - rysunek dziecka, imię oraz dane urodzeniowe. 


Metryczki z gotowych wzorów, to grafiki w stylu line art tworzone na podstawie gotowych rysunków. Personalizacji podlegają w tym wypadku dwa elementy - imię oraz dane urodzeniowe.

image

Jaka jest metryka dla dziecka w stylu line artu? Elegancka i ponadczasowa. Metryczka dziecięca może wisieć latami na ścianie pokoju dziecięcego bądź w sypialni rodziców. Ta minimalistyczna i elegancka grafika dopasuje się do każdego wnętrza. W formie plakatu będzie zdobić wnętrze, nada mu ciepła, wprowadzi ciekawy element w przestrzeni dziecięcej.

Metryka ze zdjęcia niesie za sobą ogromną wartość sentymentalną i pamiątkową. Za każdym razem gdy na nią spojrzysz, przypomni Ci jak maleńkie było Twoje dziecko. Czas tak szybko płynie, warto zamknąć te wspomnienie w ramach.

image

W pierwszej kolejności dokonaj wyboru wzoru metryki. Następnie, zdecyduj o wielkości metryczki oraz kolorze obramowania. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie danych urodzeniowych dziecka oraz przesłanie zdjęcia, na podstawie którego zostanie sporządzona Wasza unikatowa metryka dziecięca.

W opisie każdego produktu znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku w jaki sposób spersonalizować i zamówić metrykę dla dziecka. Jeśli wciąż miałabyś jakieś wątpliwości - zapoznaj się z dokładniejszą instrukcją dla metryk uniwersalnych (instrukcja) i dla metryk personalizowanych (instrukcja) bądź skontaktuj się ze mną za pośrednictwem maila (karuzelovestore@gmail.com) lub wiadomości prywatnej na social mediach (instagram facebook).

Dla metryk w formacie 50x70, możliwe jest dostosowanie wielkości dziecka na rysunku do jego realnej długości w chwili narodzin.