• Metryczka personalizowana dla dziecka tworzona na podstawie jego zdjęcia

image

Moment narodzin dziecka zapamiętuje się na zawsze. To chwila, w której rodzi się dziecko, mama, tata i rodzina. To moment, na który nie sposób się przygotować. Jednak otacza go magiczna aura oczekiwania, radości, strachu i miłości. To właśnie ten czas zatrzymuję w ramach. Tworzę dla Was metryczki dziecięce na podstawie zdjęcia Maluszka i z gotowego wzoru.

  • Parametry

 

image

Jaka jest metryka dla dziecka w stylu line artu? Elegancka i ponadczasowa. Metryczka dziecięca może wisieć latami na ścianie pokoju dziecięcego bądź w sypialni rodziców. Ta minimalistyczna i elegancka grafika dopasuje się do każdego wnętrza. W formie plakatu będzie zdobić wnętrze, nada mu ciepła, wprowadzi ciekawy element w przestrzeni dziecięcej.

Metryka ze zdjęcia niesie za sobą ogromną wartość sentymentalną i pamiątkową. Za każdym razem gdy na nią spojrzysz, przypomni Ci jak maleńkie było Twoje dziecko. Czas tak szybko płynie, warto zamknąć te wspomnienie w ramach.

image

W pierwszej kolejności dokonaj wyboru wzoru metryki. Następnie, zdecyduj o wielkości metryczki oraz kolorze obramowania. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie danych urodzeniowych dziecka oraz przesłanie zdjęcia, na podstawie którego zostanie sporządzona Wasza unikatowa metryka dziecięca.

W opisie każdego produktu znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku w jaki sposób spersonalizować i zamówić metrykę dla dziecka. Jeśli wciąż miałabyś jakieś wątpliwości - zapoznaj się z dokładniejszą instrukcją bądź skontaktuj się ze mną za pośrednictwem maila (karuzelovestore@gmail.com) lub wiadomości prywatnej na social mediach (instagram facebook).

Dla metryk w formacie 50x70, możliwe jest dostosowanie wielkości dziecka na rysunku do jego realnej długości w chwili narodzin.

 image

Metryki dziecięce personalizowane to jedne z wielu jakie możesz znaleźć w sklepie Karuzelove. Koniecznie zajrzyj do pozostałych kategorii - metryczki z gotowego wzoru, metryczki dla chłopca, metryczki dla dziewczynkiZapraszam Cię również do zapoznania się z ofertą dekoracji.