• Metryczka dla dziecka - wspomnienie narodzin oprawione w ramę

image

Moment narodzin dziecka zapamiętuje się na zawsze. To chwila, w której rodzi się dziecko, mama, tata i rodzina. To moment, na który nie sposób się przygotować. Jednak otacza go magiczna aura oczekiwania, radości, strachu i miłości. To właśnie ten czas zatrzymuję w ramach. Tworzę dla Was metryczki dziecięce na podstawie zdjęcia Maluszkaz gotowego wzoru.


image
Metryczki urodzeniowe z gotowego wzoru, to gotowe grafiki w stylu line art przedstawiające wizerunek niemowlęcia. Przygotowałam dla Ciebie kilkanaście unikatowych wzorów metryczek dziecięcych - dla dziewczynek i dla chłopców. Personalizacji podlegają dwa elementy - imię oraz dane urodzeniowe.

  • Parametry

image

Jaka jest metryka dla dziecka w stylu line artu? Elegancka i ponadczasowa. Metryczka dziecięca może wisieć latami na ścianie pokoju dziecięcego bądź w sypialni rodziców. Ta minimalistyczna i elegancka grafika dopasuje się do każdego wnętrza. W formie plakatu będzie zdobić wnętrze, nada mu ciepła, wprowadzi ciekawy element w przestrzeni dziecięcej.

Metryka ze zdjęcia niesie za sobą ogromną wartość sentymentalną i pamiątkową. Za każdym razem gdy na nią spojrzysz, przypomni Ci jak maleńkie było Twoje dziecko. Czas tak szybko płynie, warto zamknąć te wspomnienie w ramach.

image

W pierwszej kolejności dokonaj wyboru wzoru metryki. Następnie, zdecyduj o wielkości metryczki oraz kolorze obramowania. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie danych urodzeniowych dziecka. Jeśli chciał/abyś dodać do metryki coś jeszcze? Żaden problem! Skontaktuj się ze mną poprzez uzupełnienie pola "uwagi do zamówienia" podczas dokonywania zakupów.

W opisie każdego produktu znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku w jaki sposób spersonalizować i zamówić metrykę dla dziecka. Jeśli wciąż miałabyś jakieś wątpliwości - zapoznaj się z dokładniejszą instrukcją bądź skontaktuj się ze mną za pośrednictwem maila (karuzelovestore@gmail.com) lub wiadomości prywatnej na social mediach (instagram facebook).

 image

Metryczki dziecięce z gotowego wzoru to jedne z wielu jakie możesz znaleźć w sklepie Karuzelove. Koniecznie zajrzyj do pozostałych kategorii - metryczki ze zdjęciametryczki dla chłopcametryczki dla dziewczynkiZapraszam Cię również do zapoznania się z ofertą dekoracji.