• Metryczka dla dziewczynki

image

Moment narodzin Twojej córki, to czas wyjątkowy zasługujący na upamiętnienie i wyróżnienie. Wraz z nią na świat przyszłaś Ty, droga mamo. Wasz świat zadrżał a serce zaczęło szybciej bić. Ta chwila stała się początkiem Waszej wspólnej drogi.

Celebruj ten moment i przenieś wspomnienie na papier. Metryka dziecięca jest wspaniałą formą pamiątki narodzin. Przypomina również o tym, jak maleńkie było Twoje dziecko. Czas tak szybko płynie, zatrzymaj tę chwilę na zawsze...

image

Metryki dziecięce uniwersalne dla chłopców i dla dziewczynek zostały oddzielone, aby łatwiej było Ci odnaleźć tą właściwą. Do wyboru pozostaje kilkanaście unikatowych wzorów metryczek. Każda z nich podlega personalizacji - dostosowane zostaje imię oraz dane urodzeniowe dziecka. 

Jeśli chciałabyś jednak skorzystać z opcji stworzenia metryki dla dziewczynki na podstawie zdjęcia Twojego maluszka, zajrzyj tutaj.

  • Parametry

image

Jaka jest metryczka dla dziecka w stylu line artu? Elegancka i ponadczasowa. Metryczka dziecięca może wisieć latami na ścianie pokoju dziecięcego bądź w sypialni rodziców. Ta minimalistyczna i elegancka grafika dopasuje się do każdego wnętrza. W formie plakatu będzie zdobić wnętrze, nada mu ciepła, wprowadzi ciekawy element w przestrzeni dziecięcej.

image

W pierwszej kolejności dokonaj wyboru wzoru metryczki. Następnie, zdecyduj o wielkości metryczki oraz kolorze obramowania. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie danych urodzeniowych dziecka. Chciał/abyś dodać do metryczki coś jeszcze? Żaden problem! Skontaktuj się ze mną poprzez uzupełnienie pola "uwagi do zamówienia" podczas dokonywania zakupów.

W opisie każdego produktu znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku w jaki sposób spersonalizować i zamówić metrykę dla dziecka. Jeśli wciąż miałabyś jakieś wątpliwości - zapoznaj się z dokładniejszą instrukcją bądź skontaktuj się ze mną za pośrednictwem maila (karuzelovestore@gmail.com) lub wiadomości prywatnej na social mediach (instagram facebook).

 image

Koniecznie zajrzyj do pozostałych kategorii - metryczki ze zdjęciametryczki z gotowego wzorumetryczki dla chłopcametryczki dla dziewczynkiZapraszam Cię również do zapoznania się z ofertą dekoracji.