• Grzechotka Króliczek biało - beżowy

Zapakuj na prezent
59.90
szt.
Czas realizacji (bez czasu wysyłki) 2 do 5 dni roboczych
Dostawa 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
DHL POP 9.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DHL 13.99

 image

 

Pierwszy rok życia dziecka, to 365 dni pełnych wyzwań. Maluch uczy się każdego dnia, odkrywa świat, siebie i swoje możliwości. My w tej nauce pragniemy uczestniczyć. 

Wszystkie grzechotki są tworzone ręcznie, z ogromna starannością. Sami jesteśmy rodzicami i pragniemy dawać od siebie to co najlepsze. Poza pięknym wyglądem stawiamy na bezpieczeństwo oraz precyzyjne wykonanie. Pragniemy tworzyć  produkty, które z chęcia sami powierzylibyśmy swojemu dziecku. I wiele z nich, właśnie w ręce naszego Maluszka trafia w pierwszej kolejności.  


image

 

Grzechotki szydełkowe wykonane są z włóczki bawełnianej (100%) z bawełny egipskiej merceryzowanej. Bawełna poddawana jest dodatkowemu procesowi obróbki - merceryzacji, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej miękka i trwała. Włóczka posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100 i spełnia restrykcyjne wymogi jakości dla 1szej klasy bezpieczeństwa (produktów dla niemowląt i dzieci do 3 r.ż). Drewniane kółko wykonane z drewna Schima Superba zostało przebadane pod katem występowania niebezpiecznych substancji chemicznych.

 

Grzechotki posiadają wyszywane oczy oraz nos. Nie zdecydowaliśmy się na montaż plastikowych elementów, ze względu na ryzyko połknięcia przez dziecko. W środku grzechotki znajduje się dzwoneczek, który wydaje delikatny i przyjemny dźwięk.

image

image

Grzechotkę możesz wykorzystać na wiele sposobów:

 

image  Wykorzystaj uchwyt grzechotki - do doskonalenia umiejętności chwytania

image Doświadczaj sensorycznie - specyficzna faktura dostarczy nowych wrażeń

image  Kontrasty przyciągną uwagę Maluszka, ćwicz wodzenie wzrokiem

image  Motywuj do ćwiczeń za pomocą dźwięku dzwoneczka i ruchu grzechotki

 

 

Skorzystaj z naszych sprawdzonych sposobów na zabawę. 


image Raz dwa trzy głowa do góry - połóż dziecko na brzuszku, ułóż przed nim grzechotkę i delikatnie nią potrząsając motywuj dziecko do uniesienia główki w kierunku dźwięku wydobywającego się z grzechotki. Pamiętaj, że unoszenie główki (jeśli nie ma przeciwskazań medycznych) ćwiczymy już od pierwszych dni życia dziecka. Obecny kikut pępowinowy nie jest przeszkodą.

 

image Złap mnie jeśli potrafisz - jeśli Twój maluszek potrafi już stabilnie leżeć na brzuszku z uniesioną głową, połóż przed nim grzechotkę i tak jak w zabawie wyżej - zachęcaj dziecko dźwiękiem do wyciagnięcia rączki w kierunku grzechotki. Motywuj maluszka do sięgnięcia po drewniane kółko i przyciągniecie zabawki do siebie. Pamiętaj by wykonywać to ćwiczenie na obie strony (dwie rączki). Jeśli dziecko jest na etapie pełzania lub czworakowania - przesuwaj grzechotkę coraz dalej.

 

image Łap symetrię - Wręcz maluszkowi leżącemu na plecach grzechotkę. Postaraj się ja włożyć w obie rączki dziecka. Dziecko chętnie na nią popatrzy, potrząśnie lub włoży do ust. Pamiętaj, ze dziecko osiąga symetrię ciała dopiero w okolicach 3-4 miesiąca. Umiejętność unoszenia przedmiotów oburącz może wystąpić jeszcze później.

 

 

Skład: 100% bawełna egipska merceryzowana, drewno Schima Superba, wkład silikonowy

 

Dokładamy wszelkich starań by produkt, który trafi w Twoje ręce był odzwierciedleniem modelu widocznego na zdjęciach. Jednak jest to produkt wykonywany ręcznie - mogą wystąpić minimalne różnice. 

 

 

image  image  image